Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

ZOOLEK

ZOOLEK


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Trypaflavin, 1000 ml

Antimikrobinis ir antiprotozinis preparatas.Sudėtis: 10 ml preparato yra 50 mg acryflavino hidrochlorido. Preparate yra arilfavino hidrochlorido, kuris yra įrodytas vaistas nuo pelėsių ir patogeninių mikroorganizmų. Priemonė ypač rekomenduojama kiaušinėlių apsaugai nuo pelėsių.Vonelės paruošima..

28.00€ Be mokesčių: 23.14€

Algocaps kapsulės tvenkiniams, 24 vnt

Algocaps tvenkiniams - produktas, kuris palaiko švarų ir skaidrų vandenį. Priemonės privalumas yra greitas ir ilgalaikis veikimas (iki 4 savaičių). Atsižvelgiant į masinius dumblių žydėjimus prieš naudojant Algocaps tvenkiniams, naudokite Aquaclar plius Zoolek. Pastaba - dumblių žydėjimas asocijuoja..

6.50€ Be mokesčių: 5.37€

Aquaclar Pond plus, 500 ml

Preparatas grynina drumstą vandenį koaguliacijos būdu (nusodindamas organines ir mineralines medžiagas ant dugno, taip pat formuojasi ant lengvųjų sluoksnių paviršiaus, kurį lengva pašalinti mechaniškai). „AQUACLAR“ šalina iš vandens fosfatus kurie gali sukelti greitą dumblių augimą. Taip pat s..

8.80€ Be mokesčių: 7.27€

Antyglon plus Pond, 500 ml

Preparatas nuo dumblio.Prieš pat naudojimą patariama mechaniškai pašalinti kuo daugiau dumblių, plūduriuojančių tvenkinio paviršiuje. Būtina tvenkinį gausiai prisotinti deguonies. Per kelias dienas dumbliai "užšąla" ir vanduo atgauna skaidrumą. Norint išlaikyti pasiektą efektą, rekomenduojama period..

8.80€ Be mokesčių: 7.27€

GREEN ICHTIO nuo ichtioftiriozės, 1000 ml

Žalioji Ichtio - efektyvi priemonė nuo ichtioftiriozės (žuvis raupų, baltųjų taškų liga), kurią sukelia vienaląstis parazitas. Priemonė yra nekenksminga augalams.Naudojimas:10 ml į 100 l vandens. Po 6-8 parų dozę kartoti. Nerekomenduojama naudoti, kai vandens pH daugiau nei 8. Nekenkia augalams. Nau..

28.00€ Be mokesčių: 23.14€

PROTOSOL nuo bakterinių ir pelėsinių susirgimų, 1000 ml

Preparatas veiksmingai kovoja su pirmuoniais, bakterijomis ir pelėsiu.Sudėtyje turintis metronidazolo, kuris veikia vandeninėje terpėje, turinčio specifinį aktyvumą prieš pirmuonius (įskaitant Ichthyo-, Hexamita, Spironucleus tipo), veikia taip pat prieš amebas ir bakterijas, visų pirma anaerobines...

28.00€ Be mokesčių: 23.14€

FORMISOL nuo parazitų, 1000 ml

Zoolek Formisol (FMC) pasižymi plačiu antibakteriniu, antipelėsiu poveikiu. Taip pat apsaugo nuo parazitų ląsteliu dauginimosi. Rekomenduojamas naudoti nuo daugelio ligų bei karantinuojant žuvis. Nekenkia žuvims.Dėmesio – naudoti itin atsargiaiYpatingai atsargiai&n..

28.00€ Be mokesčių: 23.14€

BLUE ICHTIO dumblių augimui slopinti, 1000 ml

Mėlynoji Ichtio - efektyvi priemonė ribojanti šviesos kiekį, slopindama dumblių augimą. Priemonė yra nekenksminga augalams. ..

28.00€ Be mokesčių: 23.14€