Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Atsiskaitymo ir pristatymo sąlygos

Atsiskaitymas

UAB „Stalma“ internetinėje parduotuvėje www.e-tvenkiniai.lt užsisakius prekes, ir pasirinkus apmokėjimo būdą – banko pavedimu, atsakingas darbuotojas Jums el. paštu atsiųs išankstinę sąskaitą apmokėjimui, taip pat visą reikalingą informaciją mokėjimo nurodymui atlikti. Išankstinėje sąskaitoje prekių bei pristatymo kainos nurodomos įskaitant PVM.

Kai bus gautas Jūsų apmokėjimas už užsakytas prekes, užsakymas bus pradėtas vykdyti: paskaičiuotas prekių pristatymo terminas užsakymo formoje Jūsų nurodytu adresu.

Jūsų apmokėjimas laikomas pilnai atliktu, kai visa mokėtina suma, nurodyta išankstinėje sąskaitoje, įskaityta pardavėjo banko sąskaitoje. Neapmokėjus už prekes per 3 darbo dienas nuo išankstinės sąskaitos išsiuntimo, užsakymas anuliuojamas.

Sąskaita faktūra bus išsiųsta kartu su prekėmis arba Jūsų el.paštu.

 

Apmokėjimo būdas grynaisiais pinigais galimas tik pasirinkus prekių atsiėmimą sandėlyje, adresu Liepkalnio g. 78, LT-02120 Vilnius. Užsisakius prekes, atsakingas darbuotojas su Jumis susisieks Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis. Užsakytos prekės atsiėmimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo susisiekimo su Jumis momento, neatvykus atsiimti prekės per 2 darbo dienas, užsakymas gali būti anuliuojamas.

 

Pristatymas

UAB „Stalma“ internetinėje parduotuvėje www.e-tvenkiniai.lt užsakytų prekių siuntų pristatymo būdai:

·        Pristatymas Vilniaus mieste;

·        Pristatymas kituose Lietuvos miestuose;

·        Specialus pristatymas;

·        Atsiėmimas iš sandėlio, adresu Liepkalnio g. 78, LT-02120 Vilnius (darbo dienomis 8 – 16 val.).

 

Užsisakius prekes su pristatymu, atsakingas darbuotojas su Jumis susisieks Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis ir suderins pristatymo kainą.

 

Siuntos pristatomos per 4 darbo dienas nuo datos, kai visa mokėtina suma, nurodyta išankstinėje sąskaitoje, įskaityta pardavėjo banko sąskaitoje.

 

Specialus pristatymas, pristatymo sąlygas ir kainą derinant su administracija, taikomas siuntoms, kurių svoris viršija 10 kg.


Jei Jūsų užsakytos prekės nėra sandėlyje, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie planuojamą siuntos pristatymo laiką.


Prašome iškart išpakuoti siuntą ir įsitikinti, kad užsakytos prekės yra nepažeistos. Vėliau pretenzijos nebus priimamos.


Saugodami gamtą, užsakymus siunčiame perdirbtoje/naudotoje pakuotėje.

 

Jei turite klausimų dėl atsiskaitymo ar prekių pristatymo, prašome kreiptis: biuras@akvariumai.lt