Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Aquael slėginis filtras tvenkiniui KLARPRESSURE su UV 8000 l.

Aquael slėginis filtras tvenkiniui KLARPRESSURE su UV 8000 l.

Slėginis filtras KLARPRESURE UV naudojamas visapusiškam vandens valymui vandens rezervuaruose, kurių talpa iki 8000 litrų. Filtras užtikrina trijų pakopų filtravimą. Be mechaninio ir biologinio filtravimo, jis sterilizuoja vandenį naudojant UVC 11W lempą. Didžiausias debitas yra 4000 l/h.

STANDARTINIO PAKETO TURINYS

Į standartinę UV slėgio filtro „KLARPRESURE“ pakuotę įeina 3 kempinės kasetės, viena biologinio filtravimo kasetė ir UV-C 11W sterilizatorius, kuris apsaugo nuo vandens žydėjimo, kovoja su dumbliais ir pavojingais parazitais.

VEIKIMAS

Patekęs į UV filtrą KLARPRESSURE, vanduo praeina per 3 kempinės sluoksnius, kurie pašalina kietas priemaišas. Tada jis biologiškai filtruojamas. Išeigos iš filtro metu vanduo sterilizuojamas. Novatoriški technologiniai sprendimai, naudojami UV filtre KLARPRESURE, palengvina jo priežiūrą ir valymą. „REVERSECLEAN“ funkciją sudaro filtrų terpės savaiminis valymas. Filtro dangtelyje yra papildoma išleidimo anga. Norėdami pasinaudoti automatinio valymo funkcija, pritvirtinkite išleidimo žarną prie šio papildomo prievado ir tada uždėkite filtro viršuje esančią rankenėlę CLEAN padėtyje. Dėl to pasikeis vandens srautas per filtro terpę, išplaunant visas filtre susikaupusias priemaišas.

Priemaišos išleidžiamos su vandeniu per žarną, pritvirtintą prie papildomos išleidimo angos. Išleistas vanduo gali būti naudojamas vejai ar gėlynams laistyti, nes natūralūs organiniai teršalai yra puiki trąša. „REVERSECLEAN“ automatinio filtro valymo funkcija palaikys filtrą švarų viso sezono metu, nereikės atidaryti ir išvalyti prietaiso įprastu būdu.

BY-PASS funkcija leidžia atidaryti filtrą techninei priežiūrai (pvz., Pakeisti filtro kasetes), neišjungiant siurblio. Kai filtro viršuje esanti rankenėlė bus pastatyta ties „by-pass“, dangtelio apačioje esančios angos bus uždarytos, o vanduo tekės tik per dangtelį, aplenkdamas filtro vidų. Tada galite atlaisvinti dangtį ir lengvai pakeisti filtro medžiagą.

FILTRAVIMO MEDIA

KLARPRESURE UV slėginis filtras tiekiamas su kempine be fenolio ir daugiasluoksniais polistireno rutuliukais. Kempinė be fenolio naudojama mechaniniam filtravimui. Be to, tai yra ypač palanki aplinka bakterijų kultūroms, atsakingoms už biologinių teršalų pašalinimą iš rezervuaro, vystytis.

Polistireniniai rutuliukai turi specialius apvadus ir angas. Jų veikimas grindžiamas biocheminių procesų aerobinių sąlygų diferenciacija. Išoriniame rutulių paviršiuje aerobinės sąlygos yra palankios organinių junginių oksidacijai. Bendra filtro terpės, tiekiamos su KLARPRESSURE UV slėgio filtru, talpa yra 20 litrų.


Pastaba: PATEIKTA KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU

Filtras tvenkiniui
Rekomenduojamos pompos 3500l/h

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 178
  • Gamintojas: AQUAEL
  • Prekės kodas: 5905546043533
  • Prieinamumas: Prekyboje
  • 202.00€
  • 191.90€
  • Be mokesčių: 158.60€