Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Biospeed tvenkinių vandens skaidrintojas, 250 g

Biospeed tvenkinių vandens skaidrintojas, 250 g
NM BIO SPEED - tai greitas biologinis vandens skaidrinimas sodo tvenkiniams, žuvų tvenkiniams ar baseinams.
NM BIO SPEED priemonė suaktyvina mikro bakterijų veiklą, skatina aktyvią mikrobiologinės sistemos veiklą vandenyje, naikina teršėjus ir neleidžia jiems formuotis (pvz. amonis, nitritai, nitratai). Efektyviai kovoja su organiniu dumblu, žaliuojančiu vandeniu ar augalų likučiais, skatina aktyvų biologinį filtravimą, sukuria subtilų vandens ekobalansą.

Aprašymas:

Turintieji tvenkinius ar ežerus, dažnai susiduria su „nusėdimo“ problema, t.y. lapai, augalų likučiai, negyvi dumbliai, žuvų maistas, žuvų bei paukščių išmatos. Dugne nusėdę yrantys nešvarumai smarkiai veikia vandens kokybę. NM BIO SPEED priemonė aktyvina natūralų mokrobiologinį savaiminį skaidrinimąsį ir padidina filtravimo sistemų veiksmingumą. Produktas tuo pačiu metu skatina gerąsias bakterijas ir apsaugo  nuo ligas sukeliančių mikrobų.

Naudojimas:
NM BIO SPEED priemonė gali būti naudojama bet kuriuo metų laiku, temperatūrai esant virš 0C ir pakartotinai naudojama kai prireikia, kas 2-3 mėnesius. Suberkite granules į indą su vandeniu (pvz. laistytuvą). Išmaišykite, palikite 1-2 valandoms ir vėl pamaišykite. Tuomet tolygiai pilkite ant viso vandens paviršiaus ir į filtrą ar aplink tėkmės zoną. 
Tinkamiausias naudojimo laikas - anksti ryte arba vakare. Vanduo gali laikinai pabalti, tačiau po keletos valandų praskaidrės.
250 g pakanka 10.000 litrų.

Pastaba: PATEIKTA KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU

Bakterijos ir kitos priemonės
Kiekis 250 g/10000 l

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 9340
  • Gamintojas: WEITZ - WASSERWELT
  • Prekės kodas: 4041732002500
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 21.80€
  • 17.44€
  • Be mokesčių: 14.41€

Žymos: priemones tvenkiniams