Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Nympheae 'Fabiola'

Nympheae 'Fabiola'

Jauniems augalams reikia papildomai fosforo turinčių ir įsišaknijimą skatinančių trąšų. Jei trąšos turi daug azoto junginių – tai skatins žalių lapų augimą. Nemėgsta tiesioginės saulės spindulių, taip pat visiško pavėsio. Labiausiai mėgsta saulę pro medžius. Geriausia būtų, kad augalas būtų apšviestas pietvakarių ar vakarų saulės. Jei apšvietimas bus per intensyvus – augalas nežydės. Augalas mėgsta stovintį vandenį. Augalas gali žiemoti tvenkinyje – nereikia išimti. Kad augalo nenuvalgytų moliuskai reikia tvenkinį tinkamai prižiūrėti – šalinti detritines atliekas. Kad apsaugotumėte augalą nuo puvinio reikia šalinti sunykusius lapus. Augalas toleruoja vėją. Mėgsta šiek tiek rūgštesnį vandenį pH turėtų būti 5,5 – 6,7, toleruoja ir aukštesnį, bet neturėtų viršyti 7.

Augalai
Tipas Jauniems augalams reikia papildomai fosforo turinčių ir įsišaknijimą skatinančių trąšų. Jei trąšos turi daug azoto junginių – tai skatins žalių lapų augimą.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 4841
  • Prekės kodas: AKV-00869
  • Prieinamumas: Teirautis